MUDr. Jindřich Pohl

 
Praktický dětský lékař  
Plicní dětský lékař  
 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    
Ordinace pro nemocné: 261910072  
Ordinace pro zdravé: 222230874

docent MUDr.Ivan Novák na scéně

Mám příslib od pana docentka Nováka,že by se uvolil spolupracovat s naší ordinací.Možná jen jako nepravidelná výpomoc nebo možná i pravidelně,kdy by doplnil paralelnost ambulancí ve středu dohromady s dr.Kašparem.

V osobě docenta Nováka přichází velmi zkušený,velmi úspěšný dětský lékař,jehož znalosti,nadhled,zkušenosti a lidskost jistě oceníte.Sám jsem pod jeho vedením  pracoval na dětské klinice v Thomayerově nemocnici,takže o jeho kvalitách jsem přesvědčen.

změna koncepce chodu ordinace-oddělení kontaktu nemocných od zdravých

V rámci rozšíření služeb a zvýšení kvality ošetření vašich dětí jsem se rozhodl rozšířit současnou ordinaci do dvou na stejné chodbě se nacházejících prostor.

Co představuje rozšíření služeb?  Budu se svými kolegy pracovat paralelně ve 2 ordinacích na stejné chodbě domu

Co představuje zvýšení kvality? Rozhodl jsem se oddělit provoz ordinace na zdravé a nemocné nejen časově,ale i prostorově.

Jednoduše řečeno od začátku prosince budou fungovat obě ordinace pokud možno paralelně.Jedna bude pro zdravé +zvané děti /prevence,potvrzení,vstupní prohlídky atd./ a druhá pro nemocné.Zároveň  při čekané / např.dovolená/ či nečekané /např.nemoc/ situaci budeme s kolegy zastupitelní.

Ale zásadním cílem tohoto opatření je zamezit kontaktu mezi zdravými a nemocnými dětmi.

Prostě aby se zdravé děti nenakazili v čekárně od nemocných.

Další změnou je nová ordinační doba,kterou vyvěsím na dveře ordinace a webové stránky /bude více času na nemocné i prevence/.Nebude asi definitivní,protože vše se bude zabíhat a tudíž předpokládám určité posuny během prvních pár měsíců fungování nového systému.

S kým se kromě mě a sestry Radky Novotné budete setkávat? Budou to jak kolegové,které znáte-dr.Pavla Pecková a dr.Petr Kašpar,tak i tváře,které poznáte-sestra Monika Pulcová a dr.Pavel Heinige .Oba jsou zkušení kolegové,které dobře znám z dětské kliniky.Sestra Monika byla staniční sestrou lůžkového i ambulantního provozu kliniky a dr.Heinige pracoval a pracuje na JIP dětské kliniky

Paralelní provoz nebude zatím ve středu /ten den jsem na dětské klinice / a ve čtvrtek- dr.Heinige nastoupí až od ledna 2018

Celá tato akce mě bude stát více úsilí /zejména koordinačního/, více peněz /na platy kolegů a nájem nové ordinace/,ale doufám, že  vám a zejména dětem  to bude vyhovovat a líbit.

 

 

nový mailový kontakt a změna telefonních čísel

Se změnou koncepce mé praxe na ordinaci pro zdravé a ordinaci pro nemocné měním i mailovou adresu,což není tak podstatné, ale měním i telefonní čísla následujícím způsobem:

Původní číslo pevné linky bude telefonem do ordinace pro nemocné a tudíž prosím tam směřovat dotazy a informace týkající se nemocí dětí a nové telefonní číslo 222230874 bude v ordinaci pro zdravé a tudíž tam volat stran domluvy o problematice prevencí,očkování, vstupní prohlídce, změně termínu prohlídky,potvrzení a jiné podobné problematiky.

Zároveň ruším mobilní číslo 777200582 do ordinace.

 

nuceně nenucená výměna ordinace

Od pondělí 25.10. dochází k přemístění stávající ordinace do protilehlé ordinace na stejném patře ve stejném domě.Důvodů je více: 1.plánovaná příprava na rozšíření stávající praxe do 2 na stejné chodbě se nacházejících ordinací

2.plánovaná údržba původní ordinace-malování atd.

3.nečekané vytopení vodou původní ordinace tuto sobotu od stropu po podlahu.

poznámka na konec-doufám,že s vám  nová barevná kombinace bude líbit 

Ordinační hodiny mezi vánočními svátky

 

 

27.12. neordinuji

 

28.12. 8,30 – 10,30 hod pro nemocné

          10,30 – 13,00 hod prevence

 

29.12. 8,30 - 10,30 hod pro nemocné

          10,30 - 13,00 hod prevence

letní provoz-inovace informace

V době letních prázdnin budu mít částečné prázdniny i já a mí spolupracovníci.

Takže provoz ordinace bude následující: pro nemocné děti každý den od 8 do 10 hodiny,pro zvané + prevence od 10 do 13 hodin.

Celozávodní dovolená bude od 31. 7.do 12.8. V tuto dobu zástup za mě  bude pro urgentně nemocné v dopoledních hodinách v rámci obecné ambulance v přízemí dětské kliniky Thomayerovy nemocnice v Krči na pavilonu G2 + zástup zejména pro novorozence bude MUDr.Helena Nováková na dětském středisku  v Dolních Břežanech,Dělnická 120  tel do ordinace 773222960.

Pro upřesnění-jedu s dcerou k moři  a po dobu mé dovolené budu mít u sebe mobil s číslem do ordinace tj. 777200582, takže zejména pro novorozence budu k dispozici v čase mých ordinačních hodin

děkuji za pochopení a zachovejte nám přízeň

jp