MUDr. Jindřich Pohl

Praktický dětský lékař  
Plicní dětský lékař  
 

Ordinace@pediatrie-pohl.cz  
Ordinace pro nemocné:   261910072
Ordinace pro zdravé:   222230874

 

prázdninový provoz a jiné

V době letních prázdnin bude provoz bez přerušení každý den v rámci jedné ordinace od 8 do 13 hodin.V době od 8 do 9,30 pro nemocné,od 10 do 13 preventivní prohlídky.To,že se provoz nezastaví ani v době dovolených , je umožněno paralelností ordinací-což byl i jeden z důvodů, proč jsem na toto pro mě organizačně náročnější řešení provozu ordinací přistoupil.

Do prevencí budeme zvát převážně děti do 1,5 roku,které mají kalendářně prohlídek více než děti starší.Stejně starší děti leckdy bývají na prázdninách mimo Prahu a je pro ně mrzuté si kazit prázdniny doktorem.

Zároveň opětovně prosím rodiče,aby s nemocnými dětmi chodili nejpozději  30 minut před skončením doby  vyhrazené pro nemocné -což platí jako všeobecný požadavek nejen pro prázdniny.

Když už jsem u ordinační doby,tak bych vás rád seznámil s tím,že od podzimu 2018 zavedeme lístkový pořadníkový systém v ordinaci pro nemocné,aby nedocházelo ke kolizním situacím.Bude to zkušební provoz a uvidíme ,jak se osvědčí.Možná zavedu i čtečku platebních karet,ale moc se mi do toho nechce,nemám s technickými pokroky  dobré zkušenosti.

Definitivně končí také mobilní číslo do ordinace,to paralelní zvonění pevné a mobilní linky bylo fakt neúnosné.Budou tedy nadále platit linky uvedené v záhlaví webových stránek.

Také přidám odkaz na to,jak koncipuji očkování,aby rodiče byli dopředu seznámeni s mým postojem k této problematice.Nic velkého ale nečekejte,

Přemýšlíme i o ukončení éry návleků-je to tak trochu nedůstojné a často i neefektivní.O to více práce bude mít Valja.Což mi připomíná,že mě nebaví uklízet po dětech hračky po skončení ordinačních hodin-zvyšte prosím úklidovou kázeň,jak to po mně požadovali učitelé již od základní školy.Nebo vám ty hračky seberu....

A tím jsem pro tentokrát mám pocit témata vyčerpal,pokračování někdy příště.