Novinky I O nás I Ordinační hodiny I Ceník I Ambulance I Očkování I Domácí léčba I Blog I Kontakt I ![]()
Vyzývám vás,ženy v reprodukčním věku,zvažte otěhotnění a po kladném výsledku se k nám přihlašte.
Tuto výzvu formuluji jako apel na zvýšení porodnosti,aby 1.naše ambulance nezkrachovala a 2.na nás všechny v budoucím důchodu měl kdo pracovat.
Větší míru mého zapojení vzhledem k mému věku,hormonální situaci a počtu nezaopatřených dětí už neočekávejte.
I když...zázraky se dějí.....
Na oplátku vám milé nastávající maminky mohu slíbit,že všem miminkám vyšetříme zrak a to už v 8 měsíci jejich věku a to ZDARMA-pořízujeme přístroj Plusoptik.
To je co?
Zamyslete se,chce to jen chvilku sebezapření a výsledky se za 9 měsíců dostaví-ne vždy,proces sebezapření musíte opakovat.A bývá to fajn.Obojí.Jak ten proces sebezapřenín ,tak i ty výsledky.
