Vyzývám  vás,ženy v reprodukčním věku,zvažte otěhotnění a po kladném výsledku se k nám přihlašte.

Tuto  výzvu formuluji jako apel na zvýšení porodnosti,aby 1.naše ambulance nezkrachovala a 2.na nás  všechny v budoucím  důchodu měl kdo pracovat.

Větší míru mého zapojení vzhledem k mému věku,hormonální situaci a počtu nezaopatřených dětí už neočekávejte.

I když...zázraky se dějí.....

Na oplátku vám milé nastávající maminky mohu slíbit,že všem miminkám vyšetříme zrak a to už v 8 měsíci jejich věku a to ZDARMA-pořízujeme přístroj  Plusoptik.

To je co?

Zamyslete se,chce to jen chvilku sebezapření a výsledky se za 9 měsíců dostaví-ne vždy,proces sebezapření musíte opakovat.A bývá to fajn.Obojí.Jak ten proces sebezapřenín ,tak i ty výsledky.